12-06-2020

Kochani,

Z ogromną przyjemnością pragnę Was poinformować, że od wtorku, 16 czerwca 2020 r., zaczynam prowadzić konsultacje i sesje w gabinecie przy ul. Marszałkowskiej 34/50 lok. 28. Telefon kontaktowy do umawiania wizyt 22 628 74 82.

Serdecznie zapraszam,

Olga Milajewa

 

9-04-2020

Kochani
Zbliżają się Święta, Święta Wielkanocne. Te Dni były zawsze przepełnione tajemnicą, mocą Ducha odrodzenia, transformacji, światłem zmian.
W tym roku dużo osób spędza te Święta inaczej niż kiedykolwiek wcześniej, w warunkach odosobnienia, izolacji. Ten czas to również ogromna szansa przeżyć każdą cząsteczką siebie wielką chwilę Zmartwychwstania, przejście z okresu cierpienia do punktu, w którym spotkamy Światło wszechogarniającej miłości, ciszy i bezpieczeństwa. To okazja by doświadczyć wewnątrz siebie ten stan.
Drodzy, w ten wyjątkowy czas życzę wszystkim, abyście spotkali w sobie Siłę, która wspiera, przeprowadza nas przez różne stany niepewności, aby wypełniła serca otuchą i wiarą w przezwyciężenia rożnego rodzaju trudności, przez które przechodzimy.
Zdrowia, optymizmu, pokory i wiary w życie!
Dobra dla wszystkich.

Z miłością,

Olga Milajewa

 

24-03-2020

Kochani,
W tym czasie kiedy niewidoczny i podstępny wirus krąży nad planetą jak intruz, przenika i ląduje wszędzie, jedynym niedostępnym miejscem dla niego jest Twój stan wewnętrzny.
I choć zewnętrzna, codzienna aktywność została dość ograniczona i uległa zmianie, to ta zmiana życia dotychczasowego może służyć naszemu odnalezieniu, przypomnieniu sobie kim jesteśmy, sami w sobie, jakimi jakościami i wartościami dysponujemy. Osobiście, dla mnie, to czas nowych odkryć, czas na odosobnienie, przekartkowanie i przeczytanie na nowo pewnych rozdziałów swojego życia, i odnalezienie świeżego spojrzenia na te wydarzenia z innej perspektywy. Ogromny spokój odczuwam w sobie mimo tej niepewności dookoła oraz tego lęku wokół, przed tym co będzie dalej…
To miejsce, tam w środku, jedyne miejsce, które wie i przekazuje – nie zamartwiaj się, nie bój się… jesteś nieosiągalny dla strachu.
TO należy do Ciebie, Twoje życie. Zadbajmy o niego najlepiej jak tylko potrafimy. Używajmy jego na tworzenie tego w czym jest nam komfortowo, jeśli ten stan komfortu osiągamy i korzystamy z niego – inni też tego doświadczają. Ten stan udziela się.
Dlatego nie wspieram lęku. Zostaję ze sobą dla życia, którym oddycham. Lubię swój oddech i dbam o niego. Biorę odpowiedzialność za to co przenika do mnie i ode mnie, kiedy oddycham.
Sprzątam, przesadzam kwiaty, czytam, medytuję, ćwiczę, rozmawiam z bliskimi sercu ludźmi, z Wami… przez skype, telefon, sesje online… żyję w pełni… i nie potrzebuję spoglądać na zegar, jakby czas rozpłynął się…
Tęsknię za indywidualnymi sesjami, które pod względem bezpieczeństwa zawieszone zostały do Świąt. Zawsze możemy się spotkać online.
Po przejściu i wyjściu z tego pasma wirusowego, na pewno, będziemy wszyscy w innym punkcie, miejscu. Będziemy inni. Dużo zmieni się w podejściu do bycia w życiu. Dojrzalsi będziemy w traktowaniu tego Daru.
Energia, wibracja nas wszystkich ulegnie zmianie na lepsze… będziemy silniejsi, mądrzejsi, jaśniejsi. Czas na szacunek dla życia, dla prawdziwych siebie.
Niech wiosna, naturalny cykl życia wypełnia nas mocą, którą posiadamy w sobie. Przezwyciężmy te trudne chwile, które dotknęły naszą cywilizację.
Dbajmy o siebie, z troską, miłością, empatią i życzliwością.

Olga Milajewa

Olga mówi o sobie, że jest kanałem, przez który spływa energia usuwająca pamięć cierpienia z komórek ciała.

Czytaj więcej…


Mogę Ci pomóc

Przyczyną chorób, negatywnych wydarzeń w naszym życiu – są zakłócenia w obiegu pierwotnej energii życiowej. Zaburzenia w jej przepływie odbijają się niekorzystnie w ciele fizycznym, intelektualnym i psychoemocjonalnym. Powodują brak równowagi i prawidłowej wymiany energetycznej w ciele. Tworzą się blokady.

Temu stanowi towarzyszą różnego rodzaju choroby, depresje, bezsenność czy drażliwość. Zmniejszenie się witalności nie sprzyja także płodności. Usunięcie tych blokad powoduje, że człowiek jak Feniks przebudza się do świadomego zharmonizowanego życia, z innej perspektywy dostrzega znaczenia wydarzeń z przeszłości i ich wpływ na teraźniejszość. Jest wolnym od chronicznej potrzeby walki.

Czytaj więcej…


KOMED

ul. Marszałkowska 34/50 m. 28
(4 piętro)
Warszawa

tel. 22 628 74 82
Dyżurny tel. 510 788 358

kom. +48 693 279 599
e-mail: milajewa@wp.pl
www.olgamilajewa.pl