Warsztaty

Olga Milajewa

Zaprasza na warsztat-spotkanie:

Podróż w głąb siebie

22 września 2018 r.

  • NA TYCH GŁĘBOKO PRAKTYCZNYCH ZAJĘCIACH UCZYMY SIĘ PRAWDZIWEGO WGLĄDU W SIEBIE, DOSTRZEGANIA I ZROZUMIENIA ZNACZENIA MINIONYCH PRZEŻYĆ ORAZ CZEMU ONE SŁUŻYŁY.
  • UWALNIAMY TO, CO ZATRZYMYWAŁO NAS W MARTWYM PUNKCIE, TE ENERGIE, KTÓRE OSADZAŁY SIĘ W POLU EMOCJONALNYM NASZEGO CIAŁA I TWORZYŁY BŁĘDNE KOŁO PO KTÓRYM TOCZYŁO SIĘ NASZE ŻYCIE.
  • UZDRAWIAMY PAMIĘĆ NEGATYWNYCH WYDARZEŃ PRZECHOWYWANĄ W KOMÓRKACH NASZEGO ORGANIZMU.
  • ODNAJDUJEMY BARDZO INDYWIDUALNE SPOSOBY UWOLNIENIA SIEBIE OD ENERGETYCZNYCH NICI, KTÓRE WIĄZAŁY NAS ZE STARYM SPOSOBEM ŻYCIA.
  • UWALNIAMY WSPOMNIENIA KOMÓRKOWE, KTÓRE WYWOŁYWAŁY STRES W ORGANIZMIE I PRZYCIĄGAŁY NEGATYWNE WYDARZENIA.
  • W TRAKCIE WARSZTATU DOCIERAMY DO ISTOTY TAKICH WARTOŚCI JAK WIARA, ROZUMIENIE SIEBIE, DOJRZAŁOŚĆ. URUCHAMIAMY ZDOLNOŚCI Z DZIECIŃSTWA: CIEKAWOŚĆ, WRAŻLIWOŚĆ, INTUICJA, SPONTANICZNOŚĆ, ODWAGA.
  • STOSUJEMY ŚWIADOMY ODDECH, MEDYTACJE, ĆWICZENIA UGRUNTOWUJĄCE – WSZYSTKO, CO PROWADZI DO SPOTKANIA ZE SWOJĄ PRAWDZIWĄ ISTOTĄ.
  • ĆWICZYMY SZTUKĘ OBECNOŚCI, UCZYMY SIĘ BYĆ SOBĄ.

Olga Milajewa od około 30 lat pracuje z ludźmi wykorzystując swoją wiedzę praktyczną postrzegania pozazmysłowego oraz medycyny naturalnej wschodniego słowiaństwa i psychologii.


Refleksja

Dla mnie warsztaty u Olgi to naprawdę głęboka podróż w głąb siebie..
Olga Milajewa ma wyjątkowy dar i wgląd do prowadzenia i inspirowaniu głębokich zmian w życiu.
Przekonałem się o tym już bardzo wiele razy na sesjach indywidualnych oraz
Warsztatach.
Na ostatnich Warsztach przechodziłem przez wszystkie uczucia w sobie .
Dotykałem i stawiałem czoła tym kawałkom mojego życia przed którymi uciekałem i były dla mnie trudne lub tymi których wogole nie widziałem a blokowały moja radość życia.
Tylko po to żeby uzdrowić je i czuć się dobrze.
Dzięki czemu pojawiła się głęboką wdzięczność za to co przeszedłem i kim jestem teraz.

Te warsztaty zmieniają mnie i moje podejście w każdym kawałku życia .
Od kilku lat kiedy znam Olgę moje życie zmieniło się bardzo , pojawiło się więcej miłości do siebie i innych .
Wszystkie problemy które miałem się porozwiazywały i żyje mi się lekko.
Mógł bym z robić listę rzeczy których dokonałem i które się zadziały po warsztatach i sesjach z Olga.
Zmieniłem kraj zamieszkania , założyłem rodzinę, umiem cieszyć się życiem.
Odkrywam nowe możliwości w sobie rozwijam je i wiele innych bardzo pozytywnych aspektów które nadal się dzieją..
Dziękuję.
Robert T

Czytaj więcej…


Dziękuję za cenny Warsztat.

Panią Olgę Milajewą poznałam prawie 20 lat temu.

Pamiętam, że podczas spotkania padło pytanie, które mnie kompletnie zaskoczyło: „która babcia jeździła na wózku?”. Babcia nie żyła już od wielu lat, a poza tym nie jest to przecież taki częsty przypadek. Nie przypuszczałam nawet, że ta energia może być we mnie obecna. W ten sposób zaczęła się moja podróż do siebie przez oczyszczanie z blokad pochodzących z przeszłości i  teraźniejszości.

Przez pierwsze kilkanaście lat pojawiałam się rzadko – raz na kilka lat, gdy czułam się naprawdę źle i traktowałam nasze spotkania jako pomoc doraźną. Po prostu, po spotkaniu z Panią Olgą czułam taki przypływ pozytywnej energii, że wystarczało mi to na bardzo długi czas. Ta „nowa” energia była widoczna także dla moich bliskich. Pamiętam, że jakieś 10 lat temu miałam życiowy dołek i czułam się bardzo źle psychicznie. Powiedziałam wtedy nawet mojej mamie, która jest bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkich niekonwencjonalnych działań, że znam osobę, która może mi pomóc i że muszę do niej pójść. Moja mama była cała na nie i postanowiła, że ze mną pojedzie. Gdy wyszłam ze spotkania z Panią Olgą zmiana we mnie była tak widoczna, że moja mama powiedziała tylko: „musisz tu przychodzić”. Ten stan „uskrzydlenia” i wewnętrznej radości jest po prostu zauważalny dla wszystkich. A najciekawsze jest, że teraz gdy to piszę bardzo wyraźnie znów to czuję.

Przez ostatnie 4 lata nasze spotkania stały się częstsze – kilka razy do roku plus warsztaty. Być może nareszcie dojrzałam do gruntownych zmian. Kontakt z Panią Olgą w ostatnich latach bardzo wiele zmienił na korzyść w moim życiu. Osiągnęłam wewnętrzny spokój, pozbyłam się strachów, które towarzyszyły mi przez wiele lat, zmieniło się moje myślenie.

Bardzo trudno mi pisać konkretnie o spotkaniach i warsztatach, bo one odbywają się gdzieś poza słowami, natomiast przepływ energii jest bardzo konkretny i odczuwalny w ciele. Czuję, gdy uwalniamy jakąś blokadę w ciele, w myśleniu, gdy coś się „przewala” i odpuszcza. I to cudowne wrażenie ulgi, wolności i radości. Bardzo często po spotkaniu czy warsztatach nie potrafię nawet powiedzieć o czym rozmawiałyśmy, bo choć słowa są ważne to cała praca odbywa się poza nimi.

Warto po spotkaniu pobyć ze sobą, nie spotykać się zaraz z innymi ludźmi, pozwolić by ta nowa energia ułożyła się w nas. Czasem po spotkaniu po prostu śpię, czasem pozornie nie dzieje się nic, a potem nagle udaje się załatwić sprawy, z którymi zwlekałam, nie mogłam się za nie zabrać od lat.

Pani Olga bardzo mi pomogła w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i radości i jestem jej za to ogromnie wdzięczna.
L.Z

Czytaj więcej…


Koszt: 200 zł

Zapisy i informacje:

tel:
+48 22 628 74 82 (pn-pt, w godz. 10-17)
+48 693 279 599 (w godz. 18-20)

e-mail:
milajewa@wp.pl

Warsztaty odbędą się w przychodni medycyny naturalnej „KOMED”, al. Ujazdowskie 20 (I piętro). Warsztaty rozpoczną się o 10 rano i potrwają do 15. Prosimy o zabranie ze sobą karimaty lub koca do ćwiczeń, wygodnego ubrania i o potwierdzenie udziału w warsztatach.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości